LH Events  - organizace a realizace firemních a společenských akcí

Labartt Group

Labartt Hospitality 

Tým společnosti Labartt Hospitality přímo navazuje na činnost divize Hospitality Services & Management společnosti Labartt Investment a.s., která na trhu působí od roku 2000.

Společnost Labartt Hospitality se úzce specializuje na poradenství a nemovitostní investice v cestovním ruchu, kde patří mezi vedoucí poradenské společnosti v České a Slovenské republice a Rumunsku. Mezi základní služby společnosti patří zpracování Feasibility Study a Assessmentů hotelových projektů a projektů v cestovním ruchu, výběr vhodného provozovatele pro stávající a budoucí hotely, provozní Audity hotelových a restauračních zařízení, ocenění stávajících hotelových nemovitostí a hotelových projektů, prodej a nákup nemovitostí v cestovním ruchu a v neposlední řadě i odborná a přednášková činnost na vysokých školách v ČR i v zahraničí. V rámci divize LH Hotels společnost prostřednictvím svých manažerů řídí svěřené hotely na bázi Smlouvy o řízení. Prostřednictvím divize LH Events společnost zajišťuje organizaci různých druhů eventů: konference, školení, předváděcí akce firem, tiskové konference, teambuildingy, svatby a různé oslavy.

LH Hotels & Resorts

Společnost je zaměřena na dlouhodobé řízení svěřených hotelových nemovitostí a to především na bázi Nájemní smlouvy a Smlouvy o řízení - do hotelu je dosazen zkušený manažerský tým, který plní předem dohodnutý finanční plán a stanovené cíle.

V současné době společnost LH Hotels & Resorts řídí:

**** LH Hotel Jana Congress & Wellness  se nachází v Přerově, cca 70 km od Brna. Hotel disponuje kapacitou 93 hotelových pokojů, hotelovou restaurací, vinárnou, kongresovým zázemím na ploše cca 1 240 m2 s velikostí hlavního sálu cca 580 m2, wellness centrem  disponující 5 druhy saun, whirlpoolem, kneipeovými lázněmi, zážitkovými sprchami, bowlingem, billiardem, lezeckou stěnou. Hotel je ideální pro pobyty manažerů na služebních cestách, různá školení, kongresovou turistiku, pobyty sportovců na soustředění (v těsné blízkosti se nachází 21 tenisových kurtů a další sportoviště), pořádání svatebních hostin ale i víkendové wellness pobyty. 

**** LH Parkhotel Hluboká se nachází v turisticky atraktivním městě Hluboká nad Vltavou, které je známo především díky jednomu z nejnavštěvovanějších zámků v rámci ČR zámku Hluboká na Vltavou a široce rozvinuté turistické a sportovní infrastruktuře. Hotel je situován nedaleko centra města (cca 5 min.), v těsné blízkosti Munického rybníku a vstupu do zámeckého parku. Hotel nabízí ubytování v celkem 62 pokojích, jejichž maximální užitná kapacita čítá 150 lůžek. Dále zde naleznete restauraci PARK s letní terasou, lobby bar, stylovou restauraci LOVECKÁ CHATA s tradiční kuchyní, multifunkční konferenční sál s kapacitou až 400 osob, relaxační centrum disponující saunou, párou, whirlpoolem, posilovnou a masážemi. V rámci areálu hotelu se nachází dětské hřiště a velkokapacitní monitorované parkoviště. Hotel je ideální pro konání firemních akcí, konferencí, svatebních hostin, ale i pro individuální klientelu a pobyty rodičů s dětmi.

LH Hotel Dvořák Tábor **** Congress & Wellness se nachází v uzavřeném areálu hradu Kotnov v centru jihočeského města Tábor. Hotel vznikl po rozsáhlé rekonstrukci historické budovy pivovaru a nabízí ubytování v 72 prostorných pokojích. Ve stylové restauraci La Cave jsou hostům nabízeny gurmánské speciality, které pro ně s nadšením vytváří tým kuchařů pod vedením šéfkuchaře pana Martina Pudila, člena národního týmu AKC ČR. Původní využití budov hotelu si hosté mohou v náznaku připomenout v ojedinělých pivních lázních, které jsou součástí hotelového wellness centra. Multifunkční konferenční prostory až pro 750 osob jsou ideálním místem pro konání konferencí, firemních akcí, prezentací, výstav, ale i soukromých oslav a svateb.

LH Events

Společnost LH Events je zaměřena na zprostředkování, organizaci a realizaci společenských událostí různého druhu. Mezi nejčastější akce patří organizace různých tematických konferencí, seminářů a školení pro obchodní partnery, zajišťování cateringu, organizace teambuildingových akcí, ale i organizace a zajišťování svateb a jiných soukromých eventů.

Labartt Properties

Labartt  Properties je realitní-poradenská společnost zaměřená na individuální požadavky svých klientů. Své služby v oblasti retailových, kancelářských a rezidenčních nemovitostí poskytujeme v České republice od roku 2000 a od roku 2008 také na Slovensku.

V oblasti komerčních projektů se společnost zaměřuje především na pronájem a prodej obchodních center a nemovitostí s dlouhodobým výnosem. Od roku 2013 je společnost exkluzivním partnerem pro pronájem všech obchodních jednotek v rámci obchodních center ALBERT v České republice, společnosti AHOLD.

Pro investory společnost zajišťuje nejen prodej (stávajících či developerských projektů), pronájem, sjednání obchodních podmínek s nájemcem a agendu smluv, ale také neméně důležité poradenství, feasibility study, marketing a prezentaci projektů odborné veřejnosti atd.