LH Events  - organizace a realizace firemních a společenských akcí

Labartt Group

Labartt Hospitality 

Tým společnosti Labartt Hospitality přímo navazuje na činnost divize Hospitality Services & Management společnosti Labartt Investment a.s., která na trhu působí od roku 2000.

Společnost Labartt Hospitality se úzce specializuje na poradenství a nemovitostní investice v cestovním ruchu, kde patří mezi vedoucí poradenské společnosti v České a Slovenské republice. Mezi základní služby společnosti patří zpracování Feasibility Study a Assessmentů hotelových projektů a projektů v cestovním ruchu, výběr vhodného provozovatele pro stávající a budoucí hotely, provozní Audity hotelových a restauračních zařízení, ocenění stávajících hotelových nemovitostí a hotelových projektů, prodej a nákup nemovitostí v cestovním ruchu a v neposlední řadě i odborná a přednášková činnost na vysokých školách v ČR i v zahraničí. V rámci divize LH Hotels společnost prostřednictvím svých manažerů řídí svěřené hotely na bázi Nájemní smlouvy či Smlouvy o řízení. Prostřednictvím divize LH Events společnost zajišťuje organizaci různých druhů eventů: konference, školení, předváděcí akce firem, tiskové konference, teambuildingy, svatby a různé oslavy.

LH Hotels & Resorts

Společnost je zaměřena na dlouhodobé řízení svěřených hotelových nemovitostí a to především na bázi Nájemní smlouvy a Smlouvy o řízení - do hotelu je dosazen zkušený manažerský tým, který plní předem dohodnutý finanční plán a stanovené cíle.

V současné době společnost LH Hotels & Resorts řídí:

**** LH Hotel Jana Congress & Wellness  se nachází v Přerově, cca 70 km od Brna. Hotel disponuje kapacitou 93 hotelových pokojů, hotelovou restaurací, vinárnou, kongresovým zázemím na ploše cca 1 240 m2 s velikostí hlavního sálu cca 580 m2, wellness centrem  disponující 5 druhy saun, whirlpoolem, kneipeovými lázněmi, letním vyhřívaným bazénem zážitkovými sprchami, bowlingem, billiardem, lezeckou stěnou. Hotel je ideální pro pobyty manažerů na služebních cestách, různá školení, kongresovou turistiku, pobyty sportovců na soustředění (v těsné blízkosti se nachází 21 tenisových kurtů a další sportoviště), pořádání svatebních hostin ale i víkendové wellness pobyty. 

**** LH Parkhotel Hluboká se nachází v turisticky atraktivním městě Hluboká nad Vltavou, které je známo především díky jednomu z nejnavštěvovanějších zámků v rámci ČR zámku Hluboká na Vltavou a široce rozvinuté turistické a sportovní infrastruktuře. Hotel je situován nedaleko centra města (cca 5 min.), v těsné blízkosti Munického rybníku a vstupu do zámeckého parku. Hotel nabízí ubytování v celkem 62 pokojích, jejichž maximální užitná kapacita čítá 150 lůžek. Dále zde naleznete restauraci PARK s letní terasou, lobby bar, stylovou restauraci LOVECKÁ CHATA s tradiční kuchyní, multifunkční konferenční sál s kapacitou až 400 osob, relaxační centrum disponující saunou, párou, whirlpoolem, posilovnou a masážemi. V rámci areálu hotelu se nachází dětské hřiště a velkokapacitní monitorované parkoviště. Hotel je ideální pro konání firemních akcí, konferencí, svatebních hostin, ale i pro individuální klientelu a pobyty rodičů s dětmi.

LH Hotel Dvořák Tábor **** Congress & Wellness se nachází v uzavřeném areálu hradu Kotnov v centru jihočeského města Tábor. Hotel vznikl po rozsáhlé rekonstrukci historické budovy pivovaru a nabízí ubytování v 72 prostorných pokojích. Ve stylové restauraci La Cave jsou hostům nabízeny gurmánské speciality, které pro ně s nadšením vytváří tým kuchařů pod vedením šéfkuchaře pana Martina Pudila, člena národního týmu AKC ČR. Původní využití budov hotelu si hosté mohou v náznaku připomenout v ojedinělých pivních lázních, které jsou součástí hotelového wellness centra. Multifunkční konferenční prostory až pro 750 osob jsou ideálním místem pro konání konferencí, firemních akcí, prezentací, výstav, ale i soukromých oslav a svateb.

LH Vintage Design Hotel Sax **** se nachází v historické části Prahy zvané Malá Strana, přímo pod majestátným Pražským hradem. Všechny významné turistické památky jsou v docházkové vzdálenosti. 4* Vintage Design Hotel nabízí jedinečný hotelový zážitek ve 25-ti stylově zařízených klimatizovaných pokojích s nadstandardně velkou LCD SMART TV, s bezplatným Wi-Fi připojením, espresso kávovarem, trezorem a koupelnou s vanou/sprchovým koutem. Některé pokoje/apartmá mají vlastní terasu nebo balkon. Interiéry pokojů a společných prostor hotelu Vás přenesou zpět do padesátých až sedmdesátých let minulého století, která jsou spojena se jmény světoznámých designérů jako Panton, Colani, Saarinen, Eames atd. Najdete zde spoustu originálních kousků z tohoto období - zatímco některé z nich byly renovovány, některé jsou v původním originálním stavu. V rámci hotelového lobby zároveň budete moci obdivovat originální sbírku nábytku a skla z dílny světoznámého architekta Bořka Šípka.

Apartments Embassy by LH **** jsou situovány v centru Prahy pod Pražským hradem v barokní budově s bohatou historií v sousedství Velvyslanectví USA a ambasád řady dalších zemí. Budova hotelu je součástí kampusu Akademie múzických umění. Turisticky atraktivní cíle Pražský hrad s Katedrálou sv. Víta, Pražské Jezulátko, Karlův most, Židovská čtvrť a Staroměstské náměstí se nachází jen pár set metrů od apartmánového hotelu! Apartments Embassy **** nabízí 18 dvoulůžkových, moderně vybavených pokojů s přístupem do společné plně vybavené kuchyňky, kvalitní Wi-Fi připojení, a společnou recepci 24 hodin denně v rámci **** LH Vintage Design Hotel SAX, Jánský vršek 328/3. Lokalita apartmánového hotelu v sousedství Velvyslanectví USA zajišťuje hostům během jejich pobytu klid a bezpečí.

LH Events

Společnost LH Events je zaměřena na zprostředkování, organizaci a realizaci společenských událostí různého druhu. Mezi nejčastější akce patří organizace různých tematických konferencí, seminářů a školení pro obchodní partnery, zajišťování cateringu, organizace teambuildingových akcí, ale i organizace a zajišťování svateb a jiných soukromých eventů.