LH Events  - organizace a realizace firemních a společenských akcí

Náš tým

Ing. Jan Ficek

Ing. Jan Ficek

Member of board

+420 222 713 571

jficek@labartt.com

Jan Ficek vystudoval Vysokou školu ekonomickou v Praze v roce 1994 se zaměřením na cestovní ruch, marketing a controlling. V průběhu let 1996 – 2000 pracoval na vrcholových manažerských pozicích hotelových společností TOP SPIRIT a.s. a Legner Consulting s.r.o. Od roku 2000 je v rámci skupiny Labartt Investment a.s. odpovědný za nemovitostní investice v cestovním ruchu a odborný rozvoj této specializace. Od roku 2009 je výkonným ředitelem společnosti Labartt Hospitality s.r.o. Je autorem řady odborných článků v oblasti hotelových investic.

 

Ing. Ondřej Zajíc

Ing. Ondřej Zajíc

Senior Manager & Partner

+420 774 731 728

ozajic@labartt.com

Ondřej Zajíc studoval v letech 1995 – 2007 na Soukromé hotelové škole ve Zlíně, na Slezské Univerzitě v Opavě - Obchodně podnikatelské fakultě v Karviné a na Vysoké škole ekonomické v Praze se zaměřením na cestovní ruch, podnikovou ekonomiku a management. Od roku 2005 se specializuje na nemovitostní investice a analýzy v cestovním ruchu v rámci skupiny Labartt Investment a.s. Od roku 2009 je na pozici Senior Manager & Partner pro všechny kanceláře Labartt Hospitality s.r.o., kde je zodpovědný za vedení kanceláří a jejich obchodní výkonnost.

   

Marek Pavlík

Marek Pavlík

Operation Director

+420 222 713 571

mpavlik@lhhotels.cz

Marek Pavlík vystudoval střední hotelovou školu v Praze – Klánovicích. Své více než 20- leté zkušenosti začínal čerpat na pozicích ve vyhlášených pražských restauracích Rottisserie, Klášterní vinárna, U Zlatého hada atd. Dále několik let pracoval pro přední české hotelové řetězce (Legner Consulting, OREA Hotels a.s., Genea 2000 Praha s.r.o., EuroAgentur Hotels & Travel a.s.) na pozicích F&B Managera, centrálního F&B Managera hotelové sítě a v posledních několika letech provozního ředitele hotelu. V rámci skupiny Labartt se specializuje na poradenství v oblasti F&B hotelů a restaurací, provádění controllingu, nákladových auditů, strategie řízení hotelů a vykonává funkci Generálního ředitele pro všechny hotely ve skupině LH Hotels & Resorts.

Ing. Karolína Krocová

Ing. Karolína Krocová

Junior Assistant

+420 775 731 728

kkrocova@lhhotels.cz.

Karolína Krocová studovala v letech 2014 – 2021 marketing na Vyšší odborné škole v Plzni, cestovní ruch na Vysoké škole obchodní v Praze a magisterské studium na Vysoké škole ekonomické v Praze v oboru cestovní ruch s vedlejší specializací na komerční komunikace. V průběhu studia se podílela na organizaci a přípravě nejrůznějších eventů. Má bohaté zkušenosti s promo akcemi a vedením teamu pracovníků. Od roku 2020 působí na pozici Junior Assistant ve společnosti Labartt Hospitality s. r. o., kde je zodpovědná za reporting činnosti zakázek a komunikaci s obchodními partnery a klienty. Podílí se na koordinaci a participaci přípravy Eventů zajišťovaných LH Events.