společenské akce

Rádi byste své uspořádali nezapomenutelnou narozeninovou oslavu, ale nechce vám hodiny likvidovat její následky?

oslava nebo jiná akce? zajistíme vám gastronomický zážitek

Ať už plánujete oslavu narozenin, výročí či jinou významnou událost, náš cateringový tým je připraven přinést vynikající gastronomický zážitek přímo k vám. A nejen to – pokud hledáte dokonalé prostředí, naše hotelové prostory, včetně multifunkčních sálů a restaurací, nabízí ideální místo pro každou vaši příležitost.

Pro naši nabídku je zásadní pestrost, lokální suroviny a individuální přístup ke každému klientovi. Na své si u nás přijdou příznivci masa, ale i vegetariáni nebo vegani. Stejně tak, jako je pestrá naše masová nabídka, tak je rozsáhlá i ta vegetariánská a veganská. Bát se nemusí ani hosté s potravinovou intolerancí, poradíme si, jak s jídly bezlepkovými, tak s těmi bez laktózy nebo ořechů.

vaše událost, naše prostory

Kromě skvělého jídla vám můžeme nabídnout i vhodné místo pro vaši akci. Naše hotelové prostory jsou jako stvořené pro oslavy a společenské akce všeho druhu. Máme vybavené multifunkční sály pro ty, kdo potřebují trochu více místa, a útulné restaurace pro menší a intimnější setkání. Ať už si vyberete jakékoliv místo, garantujeme vám atmosféru, která bude hřát u srdce a zážitek, na který se nezapomíná.

catering, který oživuje každou událost

Dejte nám vědět, co chystáte, a my se o vše postaráme. Užijte si svou akci bez starostí – s námi je každý detail na pravém místě. Těšíme se, že budeme součástí vašich krásných okamžiků.

Přejít nahoru