catering na vaší svatbu

V nejdůležitější den svého života si zasloužíte catering přesně podle svých představ.

svatební catering, který nadchne každého hosta

Váš velký den si zaslouží být plný smíchu, lásky a samozřejmě skvělého jídla. V LH Events & Catering to chápeme do puntíku. Jídlo na svatbě není jen tak něco na talíři; je to most, který spojuje lidi a vyvolává společné vzpomínky. Proto přistupujeme k vašemu svatebnímu cateringu s osobním dotekem a láskou k dobrému jídlu, abychom zajistili, že každý kousek bude přesně to, co jste si přáli.

Postaráme se o dokonalý gastronomický zážitek i servis – ať už toužíte po celodenním rautu, luxusním obědu s nejbližšími či třeba grilování pod hvězdami.

proč catering od nás?

Příběh na každém kousku: Vaše menu bude o vašem příběhu. Ať už máte rádi klasiku nebo něco úplně nového, uvaříme to tak, aby to bylo 100% vy.

Jen si to užijte: Chceme, abyste ten den mysleli jen na sebe a na zábavu. O jídlo a vše kolem se postaráme my.

Kvalita na prvním místě: Pro naši nabídku je zásadní pestrost, lokální suroviny a individuální přístup ke každému klientovi.

Krása, co baví oko: Nejen že to bude chutnat, ale i vypadat úžasně. Ať už jde o jednoduchou eleganci nebo něco velkolepého, u nás to máte.

Bez stresu, plní radosti: Váš den má být o radosti, ne o starostech s plánováním. S námi máte klid, že jídlo bude přesně podle vašich snů.

Jak objednávka svatebního cateringu probíhá?

1/ Vyplňte poptávkový formulář o vaší svatbě. Do 48 hodin se vám ozveme a domluvíme online či osobní setkání.

2/ Na schůzce si vyslechneme pojetí vašeho svatebního dne – jaké jídlo, pití a servis si představujete, jaký máte časový plán a které další služby chcete do své svatby zahrnout.

3/ Do 10 dnů vám vypracujeme cenovou nabídku a menu, které s vámi pečlivě projdeme. Vyslechneme si vaše připomínky a návrhy na změny a vše podle nich přizpůsobíme.

4/ Měsíc před svatbou vás kontaktujeme, aktualizujeme počet hostů a doladíme poslední detaily.

orientační ceník

Všechny ceny jsou orientační a mohou se lišit v závislosti na specifických požadavcích vaší události. Rádi se s vámi setkáme a připravíme nabídku přesně na míru vašim potřebám a představám.

Základní varianta

Od 900Kč /osoba

Ideální pro menší svatby nebo pro ty, kdo hledají kvalitní catering za přátelskou cenu. Zahrnuje výběr 3 hlavních chodů, 2 salátů a dezert.

standardní varianta
(nejpopulárnější)

Od 1190Kč /osoba

Nabízí perfektní rovnováhu mezi rozmanitostí a cenou. Zahrnuje širší výběr hlavních chodů, předkrmy, 3 saláty, dezerty a nealkoholické nápoje.

luxusní varianta

Od 1890Kč /osoba

Pro ty, kteří chtějí pro svou svatbu to nejlepší. Obsahuje rozsáhlý výběr gurmánských jídel, včetně předkrmů, hlavních chodů, salátů, dezertů, nápojů a exkluzivního šampaňského pro přípitek.

Nechte nás udělat váš den výjimečným!

Připraveni na svatební den bez stresu? Dejte nám vědět vaše představy a my se postaráme o zbytek. Klikněte zde pro začátek plánování s LH Events & Catering

Přejít nahoru